Jaguar Landrover
  1. 01

XE Prestige

XE Prestige nabízí ještě více luxusu v moderním vnitřním prostoru s nejkvalitnějšími materiály a vytříbeným řemeslným zpracováním.

Již od 1 068 430 Kč bez DPH

Více luxusu v moderním vnitřním prostoru.

DESIGN INTERIÉRU

Na výběr máte tři barevné kombinace a osm druhů obložení interiéru, které vám umožní vytvořit si XE s dokonalým interiérem.

SEDADLA ČALOUNĚNÁ KŮŽÍ TAURUS

Sedadla verze XE Prestige, čalouněná kůží Taurus, jsou standardně vybavena manuálním seřizováním polohy v 8/8 směrech a elektricky nastavitelným sklonem opěradla.

KONTRASTNÍ PROŠÍVÁNÍ

Nejvyšší úroveň kvality a řemeslného zpracování značky Jaguar tvoří základ verze XE Prestige. Dvojité prošívání zaručuje odolnost a kontrastní prošívání lze kombinovat s kůžemi na sedadlech a s výplněmi dveří.

KOVOVÉ PRAHOVÉ LIŠTY

Elegantní kovové prahové lišty pomáhají chránit prahy dveří vašeho XE Prestige a zároveň umocňují eleganci interiéru

Vyzkoušejte si XE Prestige

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775