Jaguar Landrover
  1. 01

F-TYPE Coupé

Strhující výkony s každodenní využitelností. Skutečný sportovní vůz Jaguar.

Již od 1 792 494 Kč bez DPH

sportovní výkony, které vám zrychlí tep

PODMANIVÁ JÍZDA

Sofistikovaný sportovní podvozek, vysokovýkonná brzdová soustava a nejnovější generace elektromechanického posilovače řízení. Společně zajišťují jedinečné spojení řidiče s vozem.

OHROMUJÍCÍ VZHLED

Úzké bi-xenonové světlomety modelu F-TYPE, s integrovanými diodami LED pro denní svícení ve tvaru písmene J, vyvolávají dojem intenzivního pohledu kočkovité šelmy připravené ke skoku. Zatímco 18“ kola Vela z lehké slitiny a atraktivní stříbrné brzdové třmeny umocňují dynamický, sportovní vzhled.

DECHBEROUCÍ VÝKONY

Výkonný a hospodárný motor 3.0 l V6 340 k, přeplňovaný kompresorem, je zdrojem ryzího potěšení z jízdy. Modelu F-TYPE umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,3 sekundy a jízdu nejvyšší rychlostí 260 km/h. Aktivní sportovní výfuková soustava vytváří řízný zvuk hned při spuštění motoru, který ve vysokých otáčkách přechází v intenzivní burácení, inspirované závodními vozy.

TŘÍRAMENNÝ VOLANT

Páčky na volantu v dosahu prstů umožňují manuální řazení s okamžitými reakcemi. Tříramenný volant obšitý kůží pro model F-TYPE je doplněn černými páčkami pro manuální řazení. Umocňuje pocit spojení s vozem a sportovní atmosféru.

Vyzkoušejte si F-TYPE SVR Coupé

Rezervace předváděcí jízdy