Jaguar Landrover
  1. 01

F-TYPE SVR Cabriolet

F-TYPE SVR, poháněný motorem, jehož výkon byl zvýšen na 575 k, byl zkonstruován pro nejvyšší úroveň výkonu, radosti z jízdy a sportovních vlastností, což dokládá nejvyšší rychlost 322 km/h.

Již od 4 010 545 Kč bez DPH

nejvyšší úroveň výkonu, radosti z jízdy a sportovních vlastností

JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU SVR

Od prošívaných sedadel Performance poskytujících komfort a oporu těla, až po ultramoderní povrchové úpravy, které vytvářejí atmosféru naprostého luxusu.

KAŽDIČKÝ DETAIL PŘISPÍVÁ K DOSAŽENÍ MAXIMÁLNÍMU VÝKONU

Objevte ultimátní verzi modelu F-TYPE. SVR je lehčí a rychlejší. Jeho přepracovaná aerodynamika zlepšuje záběr a technologie pohonu všech kol Jaguar All Wheel Drive zajišťuje maximální trakci za všech okolností. SVR je skrz naskrz optimalizován pro výkon, který zrychluje tep. Je to čistokrevný Jaguar.

ODLEHČENÉ TECHNOLOGIE

Hmotnost je nepřítelem sportovních výkonů. Proto jsme konstrukci modelu SVR maximálně zeštíhlili. Každý gram má svůj účel. Lehká výfuková soustava z titanu a slitiny Inconel® snižuje hmotnost o 16 kg, zatímco atraktivní kovaná kola z lehké slitiny nabízejí další snížení hmotnosti o 13.8 kg. U každého přepracovaného prvku zavěšení zadních kol bylo dosaženo snížení hmotnosti o 0,6 kg v porovnání s konvenčními prvky a na přání dodávané brzdové kotouče z keramického materiálu vyztuženého uhlíkovými vlákny snižují hmotnost o 21 kg v porovnání s nekeramickými alternativami. Každý ušetřený gram optimalizuje akceleraci verze SVR, zrychluje její reakce, vylepšuje ovladatelnost a zkracuje brzdnou dráhu – výsledkem jsou nezapomenutelné zážitky z jízdy.

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

SVO je speciální technická divize společnosti Jaguar Land Rover, ve které specializované týmy designérů a konstruktérů vytvářejí vozidla s prvotřídním výkonem, úchvatným řemeslným zpracováním a osobitým stylem. Divize SVO se sídlem v Coventry v Anglii umožňuje našim nejnáročnějším zákazníkům dopřát si to nejlepší od značky Jaguar. V divizi SVO se vyrábí náš nejdokonalejší vůz Jaguar, jímž je model F‑TYPE SVR.

Vyzkoušejte si F-TYPE SVR Cabriolet

Rezervace předváděcí jízdy