Jaguar Landrover
  1. 01

F-TYPE S AWD Cabriolet

Výjimečná ovladatelnost a strhující výkony. F-TYPE S AWD vyčnívá z davu.

Již od 2 556 367 Kč bez DPH

Výjimečná ovladatelnost a strhující výkony.

DESIGN INTERIÉRU S AWD

Můžete si vytvořit dokonalý interiér podle svých představ díky širokému výběru kvalitně zpracovaných materiálů nabízených v různých luxusních kombinacích. Můžete si dokonce vybrat barvu světla podle své nálady díky konfigurovatelnému ambientnímu osvětlení interiéru v podání značky Jaguar.

PODMANIVÁ JÍZDA

F-TYPE S AWD je díky pohonu všech kol ještě dynamičtějším sportovním vozem. Pohon všech kol spolupracuje se systémem inteligentního řízení dynamiky hnacího řetězce Jaguar IDD (Intelligent Driveline Dynamics), který nepřetržitě analyzuje chování vozu, aby již v zárodku detekoval nedotáčivost nebo přetáčivost a optimalizoval trajektorii průjezdu zatáčkou.

OHROMUJÍCÍ VZHLED

Za svalnatými a smyslnými tvary modelu F-TYPE S AWD se každý otočí. F-TYPE S AWD je připraven ke skoku, což dává najevo svou dramaticky tvarovanou zvýšenou kapotou, ventilačními otvory v barvě karoserie a 19“ koly Volution z lehké slitiny.

DECHBEROUCÍ VÝKONY

Motor 3.0 l V6/380 k, přeplňovaný kompresorem, se vyznačuje kultivovaným, klidným během a umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy a jízdu nejvyšší rychlostí 275 km/h. F-TYPE S AWD má ve standardní výbavě manuálně ovladatelnou aktivní výfukovou soustavu, která umožňuje ještě větší zapojení řidiče do řízení.

Vyzkoušejte si F-TYPE S AWD Cabriolet

Rezervace předváděcí jízdy