Jaguar Landrover
  1. 01

Discovery S

Zcela nový Discovery S je vybaven tak, aby vás dovezl stylově a v naprostém komfortu kamkoli budete chtít. Všestrannost a schopnosti vozu nebyly nikdy dynamičtější.

Již od 1 395 735 Kč bez DPH

PŮSOBIVÝ, DŮMYSLNÝ, SCHOPNÝ. DOKONALÁ VSTUPENKA DO SVĚTA MODELŮ DISCOVERY

19″ KOLA Z LEHKÉ SLITINY S DVOJITÝMI PAPRSKY, STYL

Tento výrazný design významně přispívá k osobitému charakteru vozidla. Můžete si vybrat z několika stylů.

INCONTROL TOUCH

Informační a zábavní systém InControl Touch je ve zcela novém vozu Discovery centrem konektivity, ovládání a zábavy. Systém je vybaven citlivým 8″ dotykovým displejem s intuitivním ovládáním dotykem a pohyby prsty, které usnadňuje správu jednotlivých prvků v kabině vozu.

HALOGENOVÉ SVĚTLOMETY

Halogenová světla, která jsou u modelu Discovery S součástí standardní výbavy, poskytují dokonalou rovnováhu mezi výkonem a cenovou dostupností.

AUDIOSYSTÉM LAND ROVER

InControl Touch je nový informační a zábavní systém instalovaný do modelu Discovery S. Jeho součástí je vynikající 80W systém Land Rover s 6 reproduktory. Nabízí také možnost připojení osobních zařízení, například 12V doplňkovým nabíjecím bodem v druhé řadě sedadel.

OBLOŽENÍ Z EBENOVÉHO DŘEVA

Obložení z ebenového dřeva na dveřích a přístrojové desce zdůrazňuje špičkové řemeslně zpracování, které dotváří kultivovaný a moderní styl a dodává prostoru na osobitosti.

ASISTENT PRO UDRŽOVÁNÍ VOZU V JÍZDNÍM PRUHU

Díky asistentovi pro udržování vozu v jízdním pruhu budou vaše dlouhé cesty mnohem bezpečnější. Systém detekuje nechtěné vyjetí vozu z jízdního pruhu a upozorňuje řidiče vizuálně a mírnými vibracemi volantu.

Vyzkoušejte si Discovery S

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775