Jaguar Landrover
  1. 01

First Edition

Model First Edition je, jak už napovídá název, jedinečný. Toto vozidlo je vizuálně výraznější uvnitř i zvenku. Je ztělesněním zásadního pokroku v designu SUV.

Již od 2 292 103 Kč bez DPH

SKUTEČNÝ VRCHOL LUXUSU

21″ KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Charakteristická 21″ kola z lehké slitiny s leskle černou povrchovou úpravou u vozidel v barvě oranžová Namib nebo se stříbrnou povrchovou úpravou u vozidel v barvě stříbrná Silicon a černá Farallon jsou instalována v rámci standardní výbavy. Pro sportovnější vzhled vozu je k dispozici možnost instalace 22″ kol.

INCONTROL TOUCH PRO

Informační a zábavní systém InControl Touch Pro je ve zcela novém Discovery centrem konektivity, ovládání a zábavy. Jeho velmi citlivý 10,2″ dotykový displej umožňuje intuitivně ovládat mapy, média a nastavení ve voze.

INTELIGENTNÍ SKLÁPĚNÍ SEDADEL

Zcela nový model Discovery First Edition je vybaven třemi řadami sedadel čalouněných kůží. Funkce inteligentního sklápění sedadel umožňuje nakonfigurovat sedadla druhé a třetí řady pomocí spínačů umístěných v zavazadlovém prostoru nebo na hlavním dotykovém displeji nebo v případě, že se nacházíte mimo vůz, prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN DIGITAL SURROUND

Značka Land Rover uzavřela partnerství se společností Meridian, která je světovou jedničkou v oblasti vysoce výkonných audiosystémů, za účelem vytvoření audiosystému Digital Surround o výkonu 825 W se 15 reproduktory včetně dvoukanálového subwooferu.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM INCONTROL TOUCH PRO

Když se přiblížíte k cíli své cesty, navigační systém InControl Touch Pro navrhne ze své databáze nedaleké parkoviště. Jediným kliknutím parkoviště přidáte a vaše trasa se aktualizuje.

TERRAIN RESPONSE 2

Systém Terrain Response 2 monitoruje jízdní podmínky a automaticky zvolí správný jízdní režim s cílem optimalizovat výkon motoru a další nastavení vozu tak, aby odpovídaly požadavkům daného terénu.

Vyzkoušejte si First Edition

Rezervace předváděcí jízdy