Jaguar Landrover
  1. 01

Discovery Sport SE

Tempomat s omezovačem rychlosti a navigační systém InControl Touch se starají o ještě vyšší úroveň komfortu, intuitivní řízení a praktičnost vozu.

Již od 1 031 404 Kč bez DPH

JEŠTĚ VYŠŠÍ KOMFORT A PRAKTIČNOST

OHROMUJÍCÍ KOLA

Celkový design vozu pozvedávají 18“ kola z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky, styl 511*, se skutečně osobitým vzhledem

DOKONALÝ ZVUK

Vozidlo je vybaveno vysoce kvalitním audiosystémem Land Rover s výkonem 380 W a 11 reproduktory, které poskytují vybroušené výšky, hluboké basy a bohatší poslechový zážitek.

SNADNĚJŠÍ NAVIGACE

Vyspělý navigační systém InControl Touch zahrnuje hlasové ovládání a inovativní soubor informačních a zábavních funkcí.

V RÁMCI VAŠICH MOŽNOSTÍ

Aktivní omezovač rychlosti ASL (Active Speed Limiter) rozšiřuje funkčnost tempomatu. Ochranou před překročením nastaveného rychlostního limitu zvyšuje Vaši bezpečnost.

Vyzkoušejte si Discovery Sport SE

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775