Jaguar Landrover
  1. 01

Discovery Sport Pure

Vítejte v rodině Discovery. Tato verze je dokonalým vstupem do světa rodiny modelů Discovery. Příchází na trh s prvky výbavy, jako jsou 17“ kola z lehké slitiny s 5 paprsky, styl 522, nebo asistent pro jízdu v pruhu LDW (Lane Departure Warning).

Již od 909 678 Kč bez DPH

DOKONALÝ VSTUP DO RODINY MODELŮ DISCOVERY

OHROMUJÍCÍ KOLA

Celkový design modelu Discovery Sport pozvedávají 17“ kola z lehké slitiny s 5 paprsky, styl 522*, se skutečně osobitým vzhledem.

DOKONALÝ ZVUK

Audiosystém Land Rover s 6 reproduktory poskytuje jasný a čistý zvuk, který si budete všichni užívat.

DROBNÉ DETAILY

Maska chladiče v barvě Brunel s rámečkem v odstínu černá Narvik a kryty ventilačních otvorů na blatnících Brunel přidají podmanivému exteriéru vozidla ještě dynamičtější výraz.

CESTUJTE BEZPEČNĚJI

Asistent LKA (Lane Departure Warning) Vás vibracemi volantu upozorní, jakmile začnete vybočovat z jízdního pruhu bez zapnutého ukazatele směru. Zvýší tak bezpečnost Vás i Vašich spolucestujících.

Vyzkoušejte si Discovery Sport Pure

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775