Jaguar Landrover
  1. 01

Discovery Sport HSE

Ještě ušlechtilejší design a vytříbenější technickou výbavu dokládají například xenonové světlomety s charakteristickou LED signaturou a audiosystém Meridian™ s výkonem 380 W, 10 reproduktory a dvoukanálovým subwooferem.

Již od 1 184 348 Kč bez DPH

UŠLECHTILEJŠÍ DESIGN A ROZŠÍŘENÁ TECHNICKÁ VÝBAVA

CHARAKTERISTICKÉ SVĚTLOMETY

Vůz je vybaven xenonovými světlomety s charakteristickou LED signaturou. Světlomety poskytují dokonalejší osvětlení a automaticky natáčejí kužel světla do zatáčky pro lepší viditelnost.

VYNIKAJÍCÍ ZVUK

Audiosystém Meridian™ s výkonem 380 W, 10 reproduktory a subwooferem poskytuje v celém interiéru bohatě vrstvený zvuk. Těšte se na úžasný zážitek z poslechu od nejvyšších tónů až po hluboce dunivé basy.

MĚKKÝ NA DOTEK

Sedadla čalouněná kůží s výraznou texturou jsou nabízena v rozmanitých barevných kombinacích. Jejich měkký povrch s příjemným vzhledem skvěle doplňuje uspořádání vnitřního prostoru vozidla.

UVIDÍTE I DOZADU

Zadní kamera Vám usnadní parkování a jízdu s přívěsem. Na dotykovém displeji můžete sledovat předpokládanou trajektorii pohybu vozidla.

Vyzkoušejte si Discovery Sport HSE

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775