Jaguar Landrover
  1. 01

Discovery Sport HSE Luxury

Sofistikovanost interiéru ještě zvyšuje konfigurovatelné dekorativní osvětlení, sedadla čalouněná v kůži Windsor a bezdotykové ovládání zadního víka pomocí pohybového čidla.

Již od 1 347 577 Kč bez DPH

SOFISTIKOVANÝ INTERIÉR S TECHNICKÝMI INOVACEMI

OHROMUJÍCÍ KOLA

Celkový design vozu pozvedávají 19“ kola z lehké slitiny s 9 paprsky a povrchem broušeným diamantem, styl 902*, s naprosto osobitým vzhledem.

VYTVOŘTE SI ATMOSFÉRU

Konfigurovatelné dekorativní osvětlení interiéru Vám umožní měnit barvu osvětlení, jeho intenzitu a atmosféru v kabině dle Vašeho chvilkového rozpoložení. Na výběr máte pět barev.

JEŠTĚ VÍCE LUXUSU

Sedadla čalouněná kůží Windsor představují jedinečný prvek výbavy modelu HSE Luxury. Nabízí se v rozmanitých barevných kombinacích a umožňují ještě větší individualizaci. Žádný jiný materiál se kůži Windsor nevyrovná.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM INCONTROL TOUCH PRO

Když se blížíte do svého cíle, navigační systém InControl Touch Pro Vám doporučí blízké parkoviště z databáze a přidá informaci o dostupnosti volných parkovacích míst. Jedním kliknutím přidáte parkoviště do výpočtu trasy, která je následně aktualizována.

Vyzkoušejte si Discovery Sport HSE Luxury

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775