BARUM CZECH RALLY 2018 VE ZLÍNĚ

27.08.2018

Vážení příznivci rychlé jízdy a sportovních aut!

48. ročník Barum Rally je úspěšně za námi. Tentokrát jste mohli vidět ROKO-MOTOR celý páteční den na náměstí ve Zlíně s vystavenými vozy Jaguar I-PACE, Jaguar F-PACE a Range Rover Velar. Náš ROKO-MOTOR tým se také předvedl před divácky nejatraktivnější večerní městskou rychlostní zkouškou, kdy se ROKO-MOTOR vůz proháněl ulicemi. Range Rover Velar se zúčastnil celé Barum Czech Rally 2018 jako Safety car. Myslím,že tento krásný vůz důstojně reprezentoval a všichni pasažéři i diváci byli spokojeni…..

Video spoty Range Rover Velar a Jaguar I-PACE jste mohli vidět během celé akce na pojízdné LED TV. Jaguar I-PACE je novinkou na trhu mezi plně elektrickými vozy a brzy se objeví i u nás na showroomu ROKO-MOTOR na Vršavě.

A jak to všechno dopadlo?

Opět nečekaně 🙂 vyhrál Jan Kopecký se svou Fabií R5, vyhrál počtvrté za sebou Barum Czech Rally Zlín a celkově si připsal sedmé vítězství v soutěži. Druhé místo obsadil stejně jako před rokem Alexej Lukjaňuk z Ruska (Ford Fiesta R5), který přišel v nedělní druhé etapě o náskok a celkově zaostal o 7,5 vteřiny. Třetí příčku vybojoval po napínavém boji španělský jezdec Daniel Sordo (Hyundai i20 R5), který na Zlínsku závodil poprvé v kariéře a na vítěze ztratil téměř minutu.

Letošní ročník je za námi a my už se teď těšíme na setkání s Vámi opět za rok!