2021 JAGUAR F-PACE S D200 AWD AT

11.05.2021

2021 JAGUAR F-PACE R-Dynamic SE D300 AWD AT

03.03.2021

JAGUAR XF R-Dynamic SE P300 AWD AT

12.01.2021

JAGUAR E-TYPE 4.2 S2 1969

03.04.2020

JAGUAR I-PACE EV400 SE AWD

10.09.2019

Jaguar XE D180 2,0TD4 AWD AT R-Dynamic SE

29.08.2019

I-PACE

08.03.2018

2018 E-Pace 2,0d 180PS First Edition R-Dynamic AWD AT

11.01.2018

F-PACE 2,0 D180 Prestige AWD AT

22.12.2017

E-PACE

14.07.2017

DNA SPORTOVNÍHO VOZU

Model E‑PACE má dramaticky tvarovanou karoserii a robustní záď, což z něj činí dynamické, agilní SUV s liniemi kupé. Díky elegantním LED světlometům a charakteristickým zadním LED světlům je model E‑PACE na silnici nepřehlédnutelný. Pokud si přejete zlepšit bezpečnost a zároveň zvýraznit styl, zvolte Matrix LED světlomety s LED signaturou a animovanými ukazateli směru.

PROSTOR ZAMĚŘENÝ NA ŘIDIČE

Interiér modelu E‑PACE je zaměřený na řidiče a vyznačuje se vysoce kvalitními materiály a moderním designem. Prostor řidiče je neuvěřitelně pohodlný. Všechny ovládací prvky a voliče se nachází v optimální vzdálenosti, takže si můžete plně vychutnat úžasnou jízdu.

ZÁŽITEK Z JÍZDY

Poznejte vzrušení z jízdy vozem E‑PACE. Zcela nezávislé zavěšení všech kol má vyspělou konstrukci víceprvkové zadní nápravy a nabízí výjimečnou vyváženost mezi agilitou a jízdním komfortem. Díky vyspělým jízdním technologiím, jako jsou aktivně řízený pohon všech kol a systém Adaptive Dynamics (adaptivní podvozek), nabízí model E‑PACE agilní, kontrolovanou jízdu.

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

Model E-PACE je nabitý technologií, která vytvoří řidiči za jízdy pohodlnou a komfortní zónu, kterou nebude chtít opustit. Model E‑PACE nabízí na přání dodávaný interaktivní displej řidiče s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 12,3″, který vám vždy zajistí přísun dobré zábavy, aktuálních informací a spojení s okolním světem. Pakety InControl nabízí od wifi systému, monitorování vozu, práci se smartphonem skrze displej až po ovládání vozu na dálku pomocí aplikace Remote.

F-PACE

26.09.2016

DNA SPORTOVNÍHO VOZU

Nový Jaguar F-PACE, inspirovaný modelem F-TYPE, je sportovní SUV, které má DNA sportovního vozu. Svým osobitým dramatickým vzhledem, který umocňuje vyboulení na kapotě a svalnatě tvarovaná záď, je na silnici nepřehlédnutelný. F-PACE přináší novou podobu energie, síly a čistoty tvaru modelu F-TYPE.

PRAKTIČNOST A PROSTOR

F-PACE má ve své třídě největší objem zavazadlového prostoru 650 litrů a pratická sklopná zadní sedadla dělená v poměru 40:20:40.

VÝKON A HOSPODÁRNOST

Prozkoumejte naši nabídku motorů, která sahá od zážehového motoru V6 3.0 l přeplňovaného kompresorem o výkonu 380 k k novému čtyřválcovému turbodieselu Ingenium 2.0 l o výkonu 180 k, který má spotřebu paliva pouhých 4,9 l/100 km a emise CO2 již od 129 g/km.

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

F-PACE vám nabízí nejmodernější technologie, mezi něž patří průhledový displej HUD (Head-Up Display) a Activity Key. A také vyspělé asistenční systémy, díky nimž bude každá jízda ještě snadnější a příjemnější. Mezi vyspělé technologie patří multimediální systém InControl, který vám zajistí zábavu a propojení s okolním světem za všech okolností.

XJ Autobiography


JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná perforovanou semianilinovou kůží v odstínu Ivory s kontrastním prošíváním v odstínu Mineral, horní část přístrojové desky v odstínu Mineral, čalounění stropu kůží v odstínu Mineral a ozdobné obložení dub s intarzií (Rich Oak Inlay).

PARKOVACÍ SENZORY S ROZSAHEM 360o

Parkovací senzory s rozsahem 360o a systém varování před kolizí při couvání používají ultrazvukové senzory na přídi, zádi a bocích vozidla k upozorňování řidiče na blízkost předmětů a jiných vozidel při parkování nebo opouštění parkovacího stání. Parkovací asistent automaticky řídí XJ do volné mezery, zatímco řidič ovládá pedály. Prostorový kamerový systém používá pět kamer k zobrazování situace kolem vozidla z různých úhlů pohledu.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN REFERENCE DIGITAL SOUND (1 300 W)

Neuvěřitelný audiosystém Meridian Reference Digital Sound s výkonem 1 300 W používá 26 reproduktorů. Tato ultraprémiová zvuková aparatura používá psychoakustické metody, díky nimž je reprodukce zvuku tak věrná, že jej mozek považuje za skutečný.

PŘIJÍMAČ DIGITÁLNÍHO TELEVIZNÍHO VYSÍLÁNÍ

Cestující mohou za jízdy sledovat své oblíbené televizní pořady díky přijímači digitálního televizního vysílání. Řidič může sledovat své oblíbené televizní pořady na dotykovém displeji, kdykoli vůz stojí.

XJ Portfolio


JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Soft Grain v odstínu Navy s kontrastním prošíváním v diamantovém vzoru v odstínu Ivory, horní část přístrojové desky v odstínu Navy, čalounění stropu velurem Premium v odstínu Ivory a obložení interiéru lesklým ebenovým dřevem s výraznou kresbou.

ADAPTIVNÍ LED SVĚTLOMETY S ASISTENTEM DÁLKOVÝCH SVĚTEL

Účelem konstrukčního řešení energeticky úsporných LED světlometů modelu XJ, které minimalizují spotřebu energie a vylepšují viditelnost, je optimalizovat komfort prostřednictvím výjimečně plynulých přechodů v rozložení světla. Adaptivní světlomety se přizpůsobují natočení volantu a díky tomu ještě lépe osvětlují zatáčku, zatímco inteligentní přepínání dálkových světel zaznamenává protijedoucí vozidla a automaticky podle situace zapíná tlumená nebo dálková světla.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN DIGITAL SURROUND SOUND (825 W)

Audiosystém Meridian Digital Surround Sound s výkonem 825 W používá 20 reproduktorů včetně dvoucívkového subwooferu, které reprodukují prostorový zvuk ve formátu 7.1. A díky exkluzivní technologii Meridian Trifield™ je zajištěn dokonalý stereofonní zvuk pro všechny cestující bez ohledu na to, kde sedí.

PŘIJÍMAČ DIGITÁLNÍHO TELEVIZNÍHO VYSÍLÁNÍ

Cestující mohou za jízdy sledovat své oblíbené televizní pořady díky přijímači digitálního televizního vysílání. Řidič může sledovat své oblíbené televizní pořady na dotykovém displeji, kdykoli vůz stojí.

XJ Premium Luxury


JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná kůží Soft Grain v odstínu Ivory s kontrastním prošíváním a kédrováním v odstínu Oyster, horní část přístrojové desky v odstínu Oyster, čalounění stropu velurem v odstínu Ivory, obložení interiéru lesklým dubovým dřevem a koberce v odstínu Oyster.

VYHŘÍVANÁ A CHLAZENÁ SEDADLA VPŘEDU A VZADU

Přední sedadla vozu Jaguar rychle dosáhnou optimální a precizně udržované teploty, aby byl zajištěn maximální komfort, ať se potřebujete zahřát v zimě, nebo zchladit v létě. Dokonce i zadní sedadla jsou vybavena funkcemi vyhřívání a chlazení.

BEZKLÍČOVÝ PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM JAGUAR S AUTOMATICKÝM TICHÝM DOVÍRÁNÍM DVEŘÍ

XJ automaticky odemkne dveře, jakmile s chytrým klíčkem Jaguar Smart Key ve své kapse nebo kabelce zatáhnete za kliku dveří. Motor spustíte stisknutím tlačítka. Automatické dovírání dveří zajistí citlivé a bezpečné zavření dveří s minimálním úsilím.

XJ Dlouhý rozvor


ZÁŽITKY Z JÍZDY

VÝKONNÝ, POHOTOVÝ, SOFISTIKOVANÝ

Veškeré motory nabízené pro modelovou řadu XJ poskytují výjimečnou kombinaci výkonu, kultivovanosti a hospodárnosti. Modelovou řadu tvoří přeplňovaný vznětový motor V6 a dva zážehové motory. Zážehové motory zahrnují kompresorem přeplňovaný motor 3.0 l V6 a kompresorem přeplňovaný motor 5.0 l V8 o výkonu 550 k pro model XJR. Všechny motory jsou vybaveny inteligentním systémem Stop/Start, který ještě více snižuje spotřebu paliva a produkci emisí CO2 modelu XJ.

VNITŘNÍ KLID

V interiéru modelu XJ s výjimečnou úrovní luxusu objevíte kvalitu zpracování, která nemá konkurenci. V XJ nebudete nikdy jen cestovat, tento vůz vás přenese do jiného světa.

DESIGN

PŮSOBIVÝ DESIGN

Asertivní design modelu XJ zahrnuje impozantní svislou masku chladiče se síťovou mřížkou, výkonné LED světlomety a atraktivní koncová LED světla s osobitým grafickým řešením s úzkým proužkem. Silný charakter modelu XJ se odráží v nízkém, širokém postoji a elegantních plochách pod bočními okny.

KRÁSA, ODOLNOST A AGILITA

Celohliníková konstrukce karoserie modelu XJ je nejen odolná
a pevná, ale také extrémně lehká. Díky samonosné karoserii, vyrobené výhradně z hliníku nýtováním a bez jediného svarového spoje, je XJ jedním z nejlehčích vozů ve své třídě. Vynikající poměr výkonu a hmotnosti vylepšuje všechny aspekty provozních vlastností a samonosná konstrukce s vyšší tuhostí nabízí také vynikající přednosti v oblasti ovladatelnosti a bezpečnosti.

XJR


JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla s dvoubarevným čalouněním kůží Soft Grain v odstínecJet/Red s kontrastním prošíváním v odstínu Red, horní část přístrojové desky v odstínu Jet, čalounění stropu velurem Premium v odstínu Jet, obložení interiéru v provedení černý klavírový lak a koberce v odstínu Jet.

VNĚJŠÍ DESIGN XJR

Aerodynamika modelu XJR byla vylepšena upraveným předním nárazníkem se spojlerem v barvě karoserie a spodními otvory pro přívod vzduchu s chromovaným orámováním, bočními prahy
a zadním spojlerem. Mezi jedinečné úpravy vnějšího designu patří leskle černá maska chladiče, dva otvory na kapotě, červené brzdové třmeny, charakteristická loga R a 20“ kola Farallon z lehké slitiny.

PODVOZEK XJR

XJR je vybaven optimalizovaným podvozkem se speciálním nastavením pro ještě vyšší stabilitu ve vysokých rychlostech a agilní chování s pohotovými reakcemi.

ELEKTRONICKÝ AKTIVNÍ DIFERENCIÁL

Elektronický aktivní diferenciál spolupracuje se stabilizačním systémem, protiprokluzovým systémem a ABS, přičemž řídí přenos točivého momentu na jednotlivá zadní kola. Téměř okamžité dosažení plného svorného účinku omezuje prokluz kol a maximalizuje trakci.

XJ R-Sport


JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná kůží Soft Grain v odstínu Ivory
s kontrastním prošíváním a kédrováním v odstínu Oyster, horní část přístrojové desky v odstínu Oyster, čalounění stropu velurem Premium v odstínu Ivory, obložení interiéru lesklým dubovým dřevem a koberec v odstínu Oyster.

VYHŘÍVANÁ A CHLAZENÁ SEDADLA VPŘEDU A VZADU

Přední sedadla vozu Jaguar rychle dosáhnou optimální a precizně udržované teploty, aby byl zajištěn maximální komfort, ať se potřebujete zahřát v zimě, nebo zchladit v létě. Dokonce i zadní sedadla jsou vybavena funkcemi vyhřívání a chlazení.

BEZKLÍČOVÝ PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM JAGUAR S AUTOMATICKÝM TICHÝM DOVÍRÁNÍM DVEŘÍ

XJ automaticky odemkne dveře, jakmile s chytrým klíčkem Jaguar Smart Key ve své kapse nebo kabelce zatáhnete za kliku dveří. Motor spustíte stisknutím tlačítka. Automatické dovírání dveří zajistí citlivé a bezpečné zavření dveří s minimálním úsilím.

XJ Portfolio


JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Soft Grain v odstínu Navy s kontrastním prošíváním v diamantovém vzoru v odstínu Ivory, horní část přístrojové desky v odstínu Navy, čalounění stropu velurem Premium v odstínu Ivory a obložení interiéru lesklým ebenovým dřevem s výraznou kresbou.

ADAPTIVNÍ LED SVĚTLOMETY S ASISTENTEM DÁLKOVÝCH SVĚTEL

Účelem konstrukčního řešení energeticky úsporných LED světlometů modelu XJ, které minimalizují spotřebu energie a vylepšují viditelnost, je optimalizovat komfort prostřednictvím výjimečně plynulých přechodů v rozložení světla. Adaptivní světlomety se přizpůsobují natočení volantu a díky tomu ještě lépe osvětlují zatáčku, zatímco inteligentní přepínání dálkových světel zaznamenává protijedoucí vozidla a automaticky podle situace zapíná tlumená nebo dálková světla.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN DIGITAL SURROUND SOUND (825 W)

Audiosystém Meridian Digital Surround Sound s výkonem 825 W používá 20 reproduktorů včetně dvoucívkového subwooferu, které reprodukují prostorový zvuk ve formátu 7.1. A díky exkluzivní technologii Meridian Trifield™ je zajištěn dokonalý stereofonní zvuk pro všechny cestující bez ohledu na to, kde sedí.

ČTYŘZÓNOVÁ AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE

Dvouzónová nebo čtyřzónová automatická klimatizace, která zahrnuje filtr pevných částic a pachů, regulaci vlhkosti a automatické odmlžování oken, umožňuje jednotlivým cestujícím přizpůsobit si prostředí vlastním potřebám.

 

XJ Premium Luxury


JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná kůží Soft Grain v odstínu Ivory
s kontrastním prošíváním a kédrováním v odstínu Oyster, horní část přístrojové desky v odstínu Oyster, čalounění stropu velurem Premium v odstínu Ivory, obložení interiéru lesklým dubovým dřevem a koberec v odstínu Oyster.

VYHŘÍVANÁ A CHLAZENÁ SEDADLA VPŘEDU A VZADU

Přední sedadla vozu Jaguar rychle dosáhnou optimální a precizně udržované teploty, aby byl zajištěn maximální komfort, ať se potřebujete zahřát v zimě, nebo zchladit v létě. Dokonce i zadní sedadla jsou vybavena funkcemi vyhřívání a chlazení.

BEZKLÍČOVÝ PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM JAGUAR S AUTOMATICKÝM TICHÝM DOVÍRÁNÍM DVEŘÍ

XJ automaticky odemkne dveře, jakmile s chytrým klíčkem Jaguar Smart Key ve své kapse nebo kabelce zatáhnete za kliku dveří. Motor spustíte stisknutím tlačítka. Automatické dovírání dveří zajistí citlivé a bezpečné zavření dveří s minimálním úsilím.

XJ Luxury


JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná kůží Bond Grain v odstínu Cashew, horní část přístrojové desky v odstínu Truffle, čalounění stropu Morzine v odstínu Ivory, obložení interiéru matným růžovým dřevem
a koberce v odstínu Truffle.

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

Jedinečný systém Jaguar All Surface Progress Control (ASPC) je tempomatem pro pomalou jízdu rychlostí od 3,6 km/h do 30 km/h. XJ si díky němu poradí i v situacích s nízkou adhezí v jakémkoli počasí a umožňuje řidiči, aby se soustředil na řízení vozidla. Součástí tohoto systému je také funkce pro snadný rozjezd na kluzkém povrchu, jakož i funkce pro sjíždění strmějších svahů, která udržuje bezpečnou rychlost jízdy.

SVĚTLOMETY LED

Energeticky úsporné LED světlomety modelu XJ vylepšují viditelnost a výjimečně plynulé přechody v rozložení světla optimalizují komfort při jízdě. Světlo z LED diod je velmi podobné dennímu světlu. Lidské oko díky tomu vidí objekty snadněji.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Panoramatické střešní okno z determálního skla sahá dozadu až nad zadní sedadla, zaplavuje vnitřní prostor přirozeným světlem
a odráží ultrafialové záření.