Kariéra

V současné době hledáme nové kolegy na pozice:

AUTO-ELEKTRIKÁŘ

Požadujeme:

Vyučení v oboru automechanik / mechanik se zaměřením na elektro
Praxe podmínkou
Znalost AJ pro návody, postupy oprav, diagnostiku
Všeobecná znalost práce na počítači
Osciloskop
Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
Vyhláška č. 50 výhodou
Profesionalita, spolehlivost, ochota učit se novým věcem

Náplň práce:

Diagnostika a oprava vozidel
Pracovní doba po-pá 8:00-16:30 h

Nabízíme:

Plat 30 – 40 tis. Kč
Práci na hlavní pracovní poměr
Nástup možný ihned
Firmou placený kurz angličtiny 1x týdně
Práci v profesionálním kolektivu
Prémiové značky
Nové technologie
Firemní školení
Firemní akce
Stravenky

Pokud Vás inzerovaná pozice oslovila a splňujete požadovanou kvalifikaci i osobnostní vlastnosti, zašlete prosím na adresu: h.koutna@roko-motor.cz:

  • CV (vkládejte pojmenované Příjmení Jméno, ve formátu pdf, doc nebo docx)
  • krátký motivační dopis (vysvětlete prosím, proč se o danou pozici ucházíte, v čem si myslíte, že jste lepší než jiní uchazeči a proč bychom měli vybrat právě Vás)
  • fotografii

Pokud budete přizvána do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat nejpozději do 14 dnů. V případě, že se Vám do 14 dnů od zaslání Vašeho CV nevyjádříme, dali jsme přednost jinému uchazeči, který lépe splňoval naše požadavky.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ROKO-MOTOR, s.r.o., dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ROKO-MOTOR, s.r.o. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti na jiné pozici, můžete nám zaslat Váš životopis na adresu: h.koutna@roko-motor.cz. V emailu prosíme uveďte, o jakou pozici máte zájem.
Pokud bychom shledali Váš CV vhodným pro požadovanou pozici, budeme Vás kontaktovat, pokud se daná pozice v naší společnosti uvolní.